PIEDESTAL, brunlaserad furu, gustaviansk stil, 1900-tal.

499573. PIEDESTAL, brunlaserad furu, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 92 cm.
Bottenplatta 24x24 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm.
Bottenplatta 24x24 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 842