VILSTOL, 1900/2000-tal.

VILSTOL, 1900/2000-tal.
499534. VILSTOL, 1900/2000-tal.

Flätad snörsits, förkromade ben. Stoppad dyna och nackkudde i beige textil. Längd 170 cm.

Bruksslitage. Ett fästband för dynan saknas i övre hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 424