PLAFOND, gulmetall med prismor, 1900-tal.

499522. PLAFOND, gulmetall med prismor, 1900-tal.

6 ljuspunkter.
Diameter 40, höjd 15 cm.

Brukslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter.
Diameter 40, höjd 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 417