KONSTRUKTIONSLÅDA, TEKNIK 1950-tal.

49946. KONSTRUKTIONSLÅDA, TEKNIK 1950-tal.

Metalldelar för byggen, typ Meccano i hemmagjord träbox.Modellböcker ingår.Lådans längd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 576