BÄGARE 2 st, silver, Jonas O. Enberg, Vänersborg, 1848 samt G F Richter, Stockholm, 1851.

499466. BÄGARE 2 st, silver, Jonas O. Enberg, Vänersborg, 1848 samt G F Richter, Stockholm, 1851.

Höjd ca 4,5 - 7,5 cm.
Vikt ca 120 gram.

Gravyrer. Bucklor. Slitage. Stor bägare med mindre bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5 - 7,5 cm.
Vikt ca 120 gram.

Antal besök: 602