WILLIAM MELLOR. Motiv från Yorkshire, olja på pannå, signerad.

499415. WILLIAM MELLOR. Motiv från Yorkshire, olja på pannå, signerad.

20 x 30 cm.

något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 30 cm.

något färgbortfall.

Antal besök: 926