TITTSKÅP, 1900-tal.

TITTSKÅP, 1900-tal.
499382. TITTSKÅP, 1900-tal.

Dekor av Beethoven, notblad, horn samt fiol. 61x61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
499382. TITTSKÅP, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 628