SNEDKLAFFBYRÅ. 1800-tal.

49935. SNEDKLAFFBYRÅ. 1800-tal.

Ådringsmålad, 3 lådor och lös sockel. Längd 103, bredd 57, höjd 102 cm.Renoverad och kompletterad.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra bruksskick.

Antal besök: 774