POKALER, 5 st, silver, Sverige, ca 250 gram.

499296. POKALER, 5 st, silver, Sverige, ca 250 gram.

Höjd 6 - 9 cm.

Gravyr, repor, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 - 9 cm.

Antal besök: 262