BORDSUR, Rollin à Paris, omkring 1900.

499285. BORDSUR, Rollin à Paris, omkring 1900.

Höjd 48 cm.
Förgylld metall.
Rik dekor med bland annat maskaroner.

Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.
Förgylld metall.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 811