CARL-HARRY STÅLHANE. Skål, Rörstrand, signerad.

499245. CARL-HARRY STÅLHANE. Skål, Rörstrand, signerad.

Svartvit grafisk dekor. Blågrön utsida. Ca 22x6 cm.

Något krackelerad i glasyren på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546