SIGNE LUNDQVIST LANJE. Landskapsmotiv, olja på duk.

499216. SIGNE LUNDQVIST LANJE. Landskapsmotiv, olja på duk.

Bildmått 37 x 43 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 37 x 43 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 250