JUSTUS LUNDEGÅRD. TILLSKRIVEN. Bygata, olja på duk, osignerad.

499185. JUSTUS LUNDEGÅRD. TILLSKRIVEN. Bygata, olja på duk, osignerad.

54 x 38 cm.

Smärre ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 38 cm.

Smärre ramslitage.

Antal besök: 518