DAMSKRIVBORD, med uppsats, rokokostil, 1800-tal.

49909. DAMSKRIVBORD, med uppsats, rokokostil, 1800-tal.

uppsats med blindlådor. Längd 68, bredd 52, höjd 100 cm.

Slitage och skador. renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 981