SKRIN, 3 st, sekelskiftet 1900.

499083. SKRIN, 3 st, sekelskiftet 1900.

Ett skrin med pärlbrodyr. Längd 20-27 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 401