DIORAMA, 1900-talets början.

DIORAMA, 1900-talets början.
499051. DIORAMA, 1900-talets början.

Segelfartyg till havs, 38 x 46 cm.

Bruksslitage. Märken. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589