JENS H QUISTGAARD, stekpanna med lock, 1960-tal.

499045. JENS H QUISTGAARD, stekpanna med lock, 1960-tal.

Rödemaljerad, vitemaljerad insida. Handtag i teak. Diameter 25 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 314