TRATT TILL TRATTGAMOFON, 1900-talets första hälft.

498902. TRATT TILL TRATTGAMOFON, 1900-talets första hälft.

Höjd 58 cm. Diameter 46 cm.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm. Diameter 46 cm.

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 463