ARMBAND, silver, svenska stämplar, märkt Tebon, 1978, 30,3 gram.

498898. ARMBAND, silver, svenska stämplar, märkt Tebon, 1978, 30,3 gram.

Längd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 420