FÖRVARINGSHYLLA, EK, 30-lådor, 1900-tal.

498871. FÖRVARINGSHYLLA, EK, 30-lådor, 1900-tal.

Bredd 130 cm. Djup 45 cm. Höjd 165 cm.

Skavmärken, slitage samt några lådor tröga att dra ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 785