MONA SEILITZ. Olja på duk, Flammande lockar, signerad a tergo, daterad -89.

498854. MONA SEILITZ. Olja på duk, Flammande lockar, signerad a tergo, daterad -89.

73 x 59 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 59 cm.

Ej ramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 241