FLAKONGER, 2 st, 1800-/1900-tal.

498836. FLAKONGER, 2 st, 1800-/1900-tal.

Med propp. Målad och förgylld dekor. Höjd ca 12 cm.

Omfattande färgbortfall. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599