STOP, 3 stycken, tenn, 1800/1900-tal.

498801. STOP, 3 stycken, tenn, 1800/1900-tal.

Höjd 16,5-20,5 cm.

Slitage och slagskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5-20,5 cm.

Slitage och slagskador.

Antal besök: 323