TALLRIKAR, 5 + 1, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

498796. TALLRIKAR, 5 + 1, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Diameter 23,5 cm.

Samtliga tallrikar med nagg, en tallrik med spricka, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23,5 cm.

Antal besök: 214