2 st rokokostolar.
1 st rokokobord.
2 st rokokonattduksbord.
2 st teakfanerade soff/matbord.
1 st piano i teak med 1 st sittpall.
1 st säng.
1 st soffa samt 1 st fåtölj med 1970-tals tyg.
1 st soffbord med marmorskivor (Pappersskiva).
1 st öppen spis.
1 st IKEA bokhylla, 1950/1960-tal.
1 st sittpall med 50-tals tyg.
Möbler i höjder från 2,5 - 12 cm.
Medföljande 4 dockor i olika storlekar, höjd 5,5 - 12,5 cm.
Slitage, färgsläpp.
2 st rokokostolar.
1 st rokokobord.
2 st rokokonattduksbord.
1 st säng.
1 st öppen spis.
Slitage, färgsläpp.