TRÄDGÅRDSTOMTAR, ett par, plast, 1900-tal.

498743. TRÄDGÅRDSTOMTAR, ett par, plast, 1900-tal.

Belysning, höjd ca. 75 cm.

Bruksslitage. Baksida med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Belysning, höjd ca. 75 cm.

Antal besök: 593