LJUSKRONA,smide och glas,12 armar,Erik Höglund för Boda,1900-tal.

498683. LJUSKRONA,smide och glas,12 armar,Erik Höglund för Boda,1900-tal.

Höjd exkl länkar 97cm.
Diameter 54cm.

Bruksslitage, Ett blått glas med tillverkningsdefekt..

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl länkar 97cm.
Diameter 54cm.

Antal besök: 795