EUGEN HOLMBERG. Stadshuset från Riksbron, olja på duk, signerad.

49867. EUGEN HOLMBERG. Stadshuset från Riksbron, olja på duk, signerad.

Ca 65 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 46 cm.

Antal besök: 931