TORSTEN RENQVIST. "Symmetrisk motljus", etsning, signerad och numrerad 29/65.

49866. TORSTEN RENQVIST. "Symmetrisk motljus", etsning, signerad och numrerad 29/65.

Daterad -64. 21,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -64. 21,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besök: 1 027