GUSTAVO BACARISAS (1873-1971). Blomsterstilleben. Olja på duk.

49865. GUSTAVO BACARISAS (1873-1971). Blomsterstilleben. Olja på duk.

Signerad G. Bacarisas. 59 x 49 cm.
Proveniens: Konstnärens familj.

Uppfodrad på pannå, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 972