BUSSULA.

BUSSULA.
498631. BUSSULA.

Bussole varumärke Henry Baarow & Co daterad 1941, med pappersskala och händer under glas i mässingsfodral, polerat, med dekorationer. England 1900-tal. Diam. 9 cm. höjd 2.5 cm.

I gott begagnat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!
498631. BUSSULA.

I gott begagnat skick.

Deutsch Auctioneers
Adress

Dorotheergasse 13
1010 Innere Stadt
Österrike

Placering
Platz 1
Antal besök: 527