PER JULIUS. "Höst i Åre", färglitografi, signerad och märkt E.A.

498612. PER JULIUS. "Höst i Åre", färglitografi, signerad och märkt E.A.

35 x 49 cm.

Per Julius (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 49 cm.

Per Julius (Född 1951)

Antal besök: 1 194