ESAIAS THOREN. Komposition med ansikte, färglitografi, signerad, numrerad 230/260 och daterad -72.

498592. ESAIAS THOREN. Komposition med ansikte, färglitografi, signerad, numrerad 230/260 och daterad -72.

Bladmått 51,5 x 59,5 cm.

Löst blad, ej ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 51,5 x 59,5 cm.

Löst blad, ej ram.

Antal besök: 795