SERVERINGSBRICKA, teak, 1950/60-tal.

498536. SERVERINGSBRICKA, teak, 1950/60-tal.

Längd 60, bredd 42, höjd 28,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 540