UPPSATSSKÅL, majolika, omkring 1900.

498531. UPPSATSSKÅL, majolika, omkring 1900.

Höjd ca. 40 cm.

Nagg. Pojke med möjlig lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 40 cm.

Antal besök: 669