FOTPALL, skinn, 2000-tal.

FOTPALL, skinn, 2000-tal.
498519. FOTPALL, skinn, 2000-tal.

Kvadratisk form, djuphäftad sits med ben i metall. 69 x 69, höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 305