ROSTFRIA KANNOR, 6 st, Hallins, Cock.

498478. ROSTFRIA KANNOR, 6 st, Hallins, Cock.

Höjd från 13 till 26 cm, den största 4 liter.

Bruksslitage, småbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, småbucklor.

Antal besök: 6 476