GOLVVAS, keramik, "Kosmos", modell 263-46, Scheurich, Västtyskland, 1900-talets mitt.

498453. GOLVVAS, keramik, "Kosmos", modell 263-46, Scheurich, Västtyskland, 1900-talets mitt.

Blå glasyr med dekor i relief. Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 803