BORDSLAMPOR / VÄGGLAMPOR, ett par, krom och glas, Art Deco, 1930-tal.

498441. BORDSLAMPOR / VÄGGLAMPOR, ett par, krom och glas, Art Deco, 1930-tal.

Justerabara lampskärmar. Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, patina, en lampa med skadad lampkupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 542