GUNGSTOL, "Bohem 604", Lena Larsson, Nesto, Nässjö, 1960-tal.

498426. GUNGSTOL, "Bohem 604", Lena Larsson, Nesto, Nässjö, 1960-tal.

Vitlackad. Genombruten spjälad rygg.

Bruksslitage. Mindre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 231