HANS LINDROTH. "Slussen, Stockholm". Etsning. Signerad och numrerad 77/110. Daterad -78.

498364. HANS LINDROTH. "Slussen, Stockholm". Etsning. Signerad och numrerad 77/110. Daterad -78.

Bildyta 28 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 28 x 39 cm.

Antal besök: 1 629