REINHOLD LJUNGGREN. Motiv med glasflöten och ankare. Färglitografi, signerad och numrerad 70/75.

498358. REINHOLD LJUNGGREN. Motiv med glasflöten och ankare. Färglitografi, signerad och numrerad 70/75.

Bildyta 33 x 40 cm.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 40 cm.

Antal besök: 385