498325. DIVERSE, 4 delar. Bland annat ljusstakar, No 39, AE Naesman & Co, Eskilstuna.18/1900-tal.
Kakburkar bland annat majolika.
Ljusstakar, ett par, höjd ca. 20.5 cm.
Ljusstake, höjd ca. 10 cm.
Bruksslitage. Ljusstakar, ett par, saknar ljuskoppar.
Bucklor.