DIVERSE, 4 delar. Bland annat ljusstakar, No 39, AE Naesman & Co, Eskilstuna.18/1900-tal.

498325. DIVERSE, 4 delar. Bland annat ljusstakar, No 39, AE Naesman & Co, Eskilstuna.18/1900-tal.

Kakburkar bland annat majolika.
Ljusstakar, ett par, höjd ca. 20.5 cm.
Ljusstake, höjd ca. 10 cm.

Bruksslitage. Ljusstakar, ett par, saknar ljuskoppar.
Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd ca. 10 cm.

Bucklor.

Antal besök: 668