LAMPBORD i idegran med läderklädd skiva, engelsk stil 1900-tal.

498262. LAMPBORD i idegran med läderklädd skiva, engelsk stil 1900-tal.

Oktagonal skiva med delvis skinnklädd skiva med guldpräglad dekor. Två lådor i sarg, sex lönnlådor. Fyrdelad pelarfot med tassavslut och hjultrissor i patinerad metall.
Längd 53, 49, höjd 60 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53, 49, höjd 60 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 374