SOCKERRUSKA, nysilver, Charles Edward Nixon, Sheffield, England, sent 1800-tal.

498210. SOCKERRUSKA, nysilver, Charles Edward Nixon, Sheffield, England, sent 1800-tal.

Turbinformad med riklig blomsterdekor.
Stämplad CEN, Rd no.117463.
Höjd 20 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad CEN, Rd no.117463.
Höjd 20 cm.

Minimalt slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 768