GUSTAV RUDBERG. Färglitografi, signerad samt numrerad PT.

498198. GUSTAV RUDBERG. Färglitografi, signerad samt numrerad PT.

Bildmått 53 x 43, rammått 75 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 340