LJUSKRONA, mässing samt prismor, 1900-talets andra hälft.

498194. LJUSKRONA, mässing samt prismor, 1900-talets andra hälft.

En ljuspunkt.
Diameter 45, höjd 46 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

En ljuspunkt.
Diameter 45, höjd 46 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 417