BYRÅ, vitmålad, 1900-talets sista kvartal.

498131. BYRÅ, vitmålad, 1900-talets sista kvartal.

Längd 66 cm. Bredd 37 cm. Höjd 101 cm.

Bruksslitage. Nymålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nymålad.

Antal besök: 329