KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.

KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.
498121. KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.

Brunt skinn samt nitar.

Slitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt skinn samt nitar.

Slitage samt sprickor.

Antal besök: 822