SHAGGDUK, Art Deco, 1920/30-tal. 290 x 150 cm.

498106. SHAGGDUK, Art Deco, 1920/30-tal. 290 x 150 cm.

Stiliserat mönster i rött och svart mot mullvadsfärgad fond.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 678